Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

09 Березня, 2022 р., 18:57
Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції надає роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу, зокрема, щодо застосування положень вищезазначеного Закону та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів.
09 Березня, 2022 р., 15:35
"Ми не дозволимо нікому в світі ігнорувати страждання і вбивства наших людей, наших дітей. Сьогодні, коли я йшов виступати перед британським парламентом, найстрашнішим числом було 50 - 50 вбитих українських дітей за 13 днів війни, а вже за годину стало 52. 52 дитинки. Ніколи не пробачу це. І знаю, що ви ніколи не пробачите окупантам. Як Харків, Маріуполь та всі інші міста", - підкреслив глава держави.
09 Березня, 2022 р., 07:58
Президент України Володимир Зеленський заявив, що українці готові вести діалог з РФ, але не готові капітулювати. За словами Зеленського, він готовий до переговорів щодо майбутнього самопроголошених «ЛНР» та «ДНР» на Донбасі, втім думка мешканців цих територій має бути врахована.
09 Березня, 2022 р., 07:56
До уваги водіїв, які мають досвід водіння вантажівок та мікроавтобусів!
09 Березня, 2022 р., 07:52
Президент Володимир Зеленський записав нове звернення зі свого кабінету на Банковій. Відео опубліковано на офіційній сторінці Зеленського в Telegram. «Світ не вірить у майбутнє Росії. Не говорить про нього. Вони говорять про нас, допомагають нам, готуються підтримати нашу відбудову після війни. Бо всі побачили: для народу, який так героїчно захищається, обов?язково настане оце «після війни», – заявив Зеленський. Він зазначив, що Захід сформує пакет підтримки України. «Буде і новий план Маршала для України. Захід сформує цей пакет підтримки. Сьогодні про це сказав британський прем?єр. Людина слова. Щирий друг України. Вже очікуємо і жорстких рішень від Європейського Союзу. Санкційних. Проти Росії. За цю війну. Про яку її автори ще пошкодують. Це буде. Обов?язково. І тому так важливо – щоб в керівництві Росії усвідомили: США, Велику Британію, Євросоюз, Канаду, Австралію, Японію та інші вільні країни світ буде тільки наслідувати... Санкції не обійти», – сказав президент. Зеленський також подякував росіянам, які підтримують українців. «Я вдячний тим росіянам, які нас підтримують, виходять на вулиці і борються. Борються щоденно за нас і за себе. Тому що борються за мир», – резюмував він. 
09 Березня, 2022 р., 07:49
9 березня виповнюється 208 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка. Шевченко став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність, як у ХІХ та ХХ століттях, так і у ХХІ столітті, коли нова російська імперія вкотре намагається знищити все українське. У ХІХ сторіччі Шевченкова поезія стала потужним чинником формування українців як нації, вона стала поштовхом до самоусвідомлення. Подібне явище ми з вами пережили у 2013-2014 роках, коли Майдан став поштовхом до усвідомлення нас як представників політичної європейської нації, для яких Шевченкова творчість стала живильною. Прикладом Шевченка надихається багато людей, його пророчі слова дають сили новим героям-захисникам. Тарас Шевченко був і досі є символом опору російській експансії. Зараз творчість Шевченка надихає українців під час війни, яку почала Росії. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/society/9-bereznya-vidznachajemo-den-narodzhennya-tarasa-shevchenka-828143.html
09 Березня, 2022 р., 07:40
Президент Володимир Зеленський вкотре заявив про готовність сідати за стіл переговорів щодо закінчення війни Росії з Україною. 
08 Березня, 2022 р., 15:26
УВАГА!  На території Київської області комендантська година з 20.00 до 7.00, починає діяти з 08 березня до 09 березня.
08 Березня, 2022 р., 15:25
«Якщо світ буде осторонь — він втратить себе. Назавжди. Бо є безумовні цінності. Для всіх однакові. Передусім це життя. Право на життя для кожного. Саме те, за що ми боремось в Україні. Саме те, чого нас хочуть позбавити ці слабкі окупанти. Саме те, що повинен захистити світ», — наголосив Президент України Володимир Зеленський.
08 Березня, 2022 р., 08:45
Найкращі вітання в день 8-го березня шлю Вам, прекрасним жінкам. Сьогодні ваше свято - свято милих і в той же час сильних, достойних жінок.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора