Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

30 Вересня, 2023 р., 08:55
Вшануймо пам’ять всіх, хто загинув від рашистської агресії!
29 Вересня, 2023 р., 10:19
Професійні посадовці очолили Асоціацію. 28 вересня відбувся звітно-виборчий з’їзд Української асоціації  районних та обласних рад.  На скликанні з’їзду всеукраїнської організації, яка відстоює інтереси районних та обласних рад, наполягли активні її уповноважені представники. Тож обрання Президента УАРОР, формування нового складу Правління та Ревізійної комісії, а також звіт про фінансово-господарську діяльність організації стали ключовими питаннями теперішнього з’їзду. За результатами голосування уповноважених представників Асоціацію районних та обласних рад очолила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. 
29 Вересня, 2023 р., 07:00
Бабин Яр. Два коротких слова несуть у собі довгі й жахливі спогади для кількох поколінь. Роковини великої трагедії.
28 Вересня, 2023 р., 12:36
З метою підтримки відновлення та розвитку економіки країни, стабілізації економічних процесів, налагодження фінансової підтримки національної безпеки та стимулювання створення взаємовигідної співпраці сьогодні, 28 вересня 2023 року, в місті Біла Церква відбувся  бізнес-форум «Економіка, яку не зупинити».
22 Вересня, 2023 р., 12:57
21 вересня голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у нараді з головами районних рад Київської області, яку провів в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.  На нараді присутні обговорили низку питань, основним предметом зустрічі якої стало удосконалення напрямів взаємодії та співпраці з очільниками громад.  Також проговорили участь районних та обласних рад у З’їзді Української асоціації районних та обласних рад, що планується 28 вересня.  Ще одним питанням стало формування складу Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння Звання «Почесний житель Київської області». Під час наради голови райрад окреслили стан справ та проблем, з якими вони щоденно стикаються на місцях. Василь Зеленський:
22 Вересня, 2023 р., 07:00
Шановні партизани,  герої підпілля, ветерани, учасники бойових дій!   Прийміть найщиріші слова вдячності з нагоди Дня партизанської слави!
21 Вересня, 2023 р., 08:58
Вшануймо пам’ять всіх, хто загинув від рашистської агресії!
21 Вересня, 2023 р., 08:34
В рамках реалізації соціального проєкту «Родинам захисників»  фахівцями Міноборони було розроблено інформаційний посібник, покликаний розʼяснити як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора