ЖИТТЯ НАПОВНЕНЕ ПОДІЯМИ
Секретар Білоцерківської міської громади Володимир Вовкотруб: у Білій Церкві уже вдруге відбувся спільний концерт дітей з громад Білої Церкви та Бахмута. Захід за участю Білоцерківської школи мистецтв №1 ім. Юрія Павленка та Школи мистецтв Бахмутської міської територіальної громади став символом єдності, підтримки та незламності українців. До Білої Церкви також завітали представники влади Бахмута, ми разом обговорили питання їхньої підтримки у нашій громаді та шляхи подальшої співпраці.
У непростий для країни час такі зустрічі допомагають людям, які через війну змушені були залишити свої домівки, відчути турботу, підтримку та зберегти зв’язок із рідною громадою.
У Шкарівці відкрили новий сучасний стадіон на території опорного ліцею-гімназії. Важливий крок у створенні здорового простору, де діти зможуть займатися спортом, вчитися командній роботі, наполегливості та вірі у власні сили. Ми послідовно інвестуємо в майбутнє. Адже якісна освіта, сучасна інфраструктура та можливості для розвитку мають бути доступними кожній дитині у громаді. Дякуємо нашим захисникам і захисницям, завдяки яким маємо можливість втілювати такі проєкти та розвивати нашу громаду.
Голова Тетіївської міської об`єднаної територіальної громади Богдан Балагура: в школах громади пролунав останній дзвоник. Мав честь долучитися до святкових заходів і нагородження учнів. Приємно бачити стільки талановитих, розумних і щирих дітей, які щодня доводять: у нашої громади - сильне і світле майбутнє. У цьому році в наших школах навчалося 2971 учень, з них 341 дев’ятикласник та 260 одинадцятикласників. Щиро дякую вчителям за щоденну працю, терпіння і серце, яке ви вкладаєте в дітей. Батькам - за підтримку і віру. Зичу всім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні та нових звершень!
Взяв участь у презентації результатів дослідження «Як обмежені повноваження в адмініструванні податків впливають на доходи громад», яка відбулася в пресцентрі «Інтерфакс-Україна». Дослідження проведене Мережею захисту національних інтересів «АНТС» у межах проєкту «Зміцнення спроможності громад для відбудови України через пілотування інтегрованої системи стратегічного планування, реалізації проєктів та залучення інвестицій». Разом із експертами, представниками органів місцевого самоврядування та профільних організацій обговорили актуальні виклики, з якими стикаються громади у взаємодії з податковими органами, а також питання посилення фінансової спроможності громад як основи їхнього розвитку. Дякую організаторам за змістовну дискусію та можливість долучитися до обговорення важливих для місцевого самоврядування питань.
Голова Таращанської міської об`єднаної територіальної громади Михайло Кривошеєв: до Таращанської міської територіальної громади після полону повернувся Захисник України - Богдан Макітренко. Воїна зустрічали жителі громади. Сумлінний, відданий своїй справі, служив чесно й без зайвих слів. За мужність і вірність Україні був нагороджений медаллю «Єдність і воля». Війна випробувала його найважчим. 28 травня 2022 року - бої на Донеччині, район Богородичного. Поранення. Полон. Довгі місяці очікування. Але навіть там він залишився незламним. Не зламали ані час, ані обставини.
Творчість, що лікує: зустріч із БФ «Рокада» в Центрі життєстійкості. В травні до нашого Центру завітали представники Благодійного фонду «Рокада». Цього разу зустріч було організовано для нашої постійної групи та учасниць клубу «Чарівні панянки». Учасники обговорювали актуальні теми — стрес та емоційне виснаження. Психологиня фонду поділилася дієвими порадами щодо того: як стабілізувати свій стан; як працювати над власною вольовою саморегуляцією; як саме стрес проявляється в тілі та в яких зонах він відображається. Дякуємо БФ «Рокада» за співпрацю та кожному, хто доєднався до заходу!
Голова Маловільшанської сільської територіальної громади Юрій Дробович: яскраві та пізнавальні заходи, присвячені здоровому харчуванню об’єднали учнів, педагогів, батьків та всіх, хто підтримує культуру здорового способу життя. Діти брали участь у тематичних квестах, майстер-класах, дегустаціях корисних страв, знайомилися з принципами збалансованого харчування та вчилися робити свідомий вибір на користь здоров’я. Здорове харчування — це інвестиція у майбутнє наших дітей, їхній розвиток, енергію та успішне навчання!
Голова Рокитнянської селищної територіальної громади Юрій Богданов: офіцери-рятувальники громади Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели пізнавальний захід з дітьми ЗДО «Світанок». Під час заходу рятувальники розповіли дітлахам про основні правила поведінки в умовах небезпеки, нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома, так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі. Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.
Голова Ставищенської селищної об`єднаної територіальної громади Леонід Джужик: путівки для дітей, які потребують особливої турботи: 22 юних мешканці громади вирушили на оздоровлення. Ставищенська селищна рада продовжує дбати про дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Цього року за кошти селищного бюджету було придбано путівки на оздоровлення для 22 дітей пільгових категорій. Протягом 14 днів діти відпочиватимуть та проходитимуть оздоровлення у КЗ ДЗОВ «Зоряний». На них чекають цікаве дозвілля, нові знайомства, активний відпочинок, зміцнення здоров’я та безліч яскравих вражень.
Відзначили обдаровану учнівську молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти за підсумками освітньої діяльності в 2025 - 2026 навчальному році. Вітали та нагороджували почесними грамотами та грошовими преміями 79 допитливих, ерудованих, творчих та спортивних школярів - переможців всеукраїнських та обласних етапів учнівських олімпіад, творчих конкурсів, виставок, фестивалів , спортивних змагань.
Голова Медвинської сільської територіальної громади Ігнатій Сергієнко: відбувся Звітний концерт Медвинської музичної школи. Цього дня сцена перетворилася на справжню філармонійну залу. Вихованці школи демонстрували свої перші, але вже впевнені кроки у світі професійного мистецтва, а викладачі підтвердили високий педагогічний та виконавський професіоналізм. Своєю вивіреною майстерністю та яскравою творчістю присутніх також порадували гості - артисти та випускники минулих років - Надія Ушакма і Яна Салата. У концертній програмі звучали твори різних жанрів, стилів та епох — глядачі насолоджувалися як сольні виступами, так і злагодженою грою ансамблів. Особливим моментом стало вручення свідоцтв про початкову мистецьку освіту. Цього року їх отримали 7 учнів елементарного та середнього (базового) підрівнів.
Взяв участь у семінарі-практикумі «Реформа старшої профільної школи: можливості і виклики для громади». Захід організував Швейцарсько-український проєкт DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Обговорювали актуальні питання щодо реформи старшої профільної школи та обмінювалися досвідом. Зокрема, у межах заходу відбулися зустрічі з представниками МОН, провідними експертами Проєкту DECIDE у сфері освіти та місцевого самоврядування.
Голова Узинської міської об`єднаної територіальної громади Віталій Гринчук: вітаємо вихованця «Центру фізичної культури і спорт ім. П.Р. Поповича» Алессандро та його першого наставника МСУ Сергія Грушина з потужним виступом. Алессандро Бурич срібний призер чемпіонату Європи з гр
еко-римської боротьби серед юнаків до 15 років у ваговій категорії 85кг, що сьогодні завершився в місті Самоков (Болгарія), що зібрав кращих спортсменів з усіх куточків Європи.
Наші юні спортсмени з настільного тенісу Богдан Кузнецов, Варвара Москаленко, Софія Ямкова, Іван Дудар — учні ОЗЗСО «Узинський ліцей №1» — стали чемпіонами Київської області у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»! На обласному урочистому заході з нагоди завершення ІV етапу змагань юні тенісисти отримали сертифікат на спортивне екіпірування для участі у V етапі змагань «Пліч-о-пліч», де представлятимуть Київську область на Всеукраїнському рівні. Узинська громада щиро пишається вами, наші спортивні зірочки!
В.о. голови Володарської селищної територіальної громади Сергій Миколаєнко: разом із керівництвом та головами громад Київщини, депутатами пройшов одноденний курс підготовки на базі Київського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву. У час, коли в країні війна, готовність до викликів — це не лише завдання військових. Це відповідальність кожного з нас. Саме тому, такі навчання є надзвичайно важливими. Вони дають практичні знання та навички, які можуть врятувати життя — власне, близьких чи тих, хто опиниться поруч у критичний момент. Протягом дня усі разом проходили підготовку з тактичної медицини, тактичної та інженерної підготовки. Відпрацьовували алгоритми дій у критичних ситуаціях, проходили смугу перешкод, виконували практичні завдання та навчалися працювати в команді.
Наші діти — наше майбутнє. Сильне, талановите, цілеспрямоване. І сьогодні вони вкотре це довели.
У Володарському селищному будинку культури відбувся звітний концерт Володарського центру творчості дітей та юнацтва.
Захід став яскравим підсумком творчого навчального року та справжньою подією мистецтва, емоцій і натхнення. Вихованці центру продемонстрували високий рівень підготовки, результати наполегливої праці та любов до творчості.
Голова Ковалівської сільської територіальної громади Раїса Клюковська: свято останнього дзвоника об’єднало учнів, учителів, батьків і гостей у щирій атмосфері радості, вдячності та спогадів. Цей день став особливим для кожного школяра громади, адже він символізує завершення ще одного навчального року, сповненого знань, досягнень, творчих звершень і незабутніх моментів. Нехай літні канікули подарують усім учням гарний відпочинок, нові враження та сили для майбутніх звершень. А нашим випускникам бажаємо успішно пройти всі випробування, здійснити свої мрії та завжди з теплом згадувати рідну школу. Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися, працювати й проводити такі важливі та зворушливі свята.
Голова Сквирської міської об`єднаної територіальної громади Валентина Левіцька: дорогі наші випускники! Нехай ваш шлях у доросле життя буде мирним, щасливим та повним перемог. Вірте в себе, сміливо йдіть до своєї мети і ніколи не забувайте рідний ліцей!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та проводити такі свята на рідній землі!
Голова Гребінківської селищної територіальної громади Роман Засуха: срібний передзвін єднає серця: у Гребінківських освітніх закладах пролунав Останній дзвоник! Перед початком святкової лінійки, наші випускники здійснили важливу місію: схиливши голови, вони поклали квіти на Алеї Героїв. Це був момент глибокої шани та вдячності нашим землякам, справжнім захисникам України, які віддали найцінніше – своє життя – за наше майбутнє. Їхній подвиг назавжди в наших серцях.