Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Із сесійної зали

Дата: 30.05.2024 12:52
Кількість переглядів: 46

Фото без описуСьогодні, 30 травня,  під головуванням очільника Білоцерківської районної ради Василя Зеленського відбулося двадцяте засідання сесії Білоцерківської районної ради VIІI скликання.

На пленарне засідання прибуло 28 депутатів. Пам’ять усіх борців за гідність, свободу та незалежність України  вшанували хвилиною мовчання.

У ході пленарного засідання було розглянуто ряд  питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Депутати розглянули та затвердили районну цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій військового, техногенного та природного характеру на 2024 – 2027 роки, внесли зміни до Програми забезпечення Білоцерківською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Білоцерківською районною радою повноважень, щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах, підтримали Програми соціально-економічного розвитку Білоцерківського району на 2024-2026 роки, Районну цільову програму «Підтримка Збройних Сил України на 2024 – 2027 роки».

У ході пленарного засідання депутати обговорювали питання щодо надання допомоги бригадам ЗСУ та можливість отримати відповідну допомогу через Районну цільову програму.

Далі, внесли зміни та затвердили списки присяжних «Таращанського районного суду Київської області», внесли зміни до Регламенту Білоцерківської районної ради VІІІ скликання.

Одноголосно обрали головою постійної комісії Білоцерківської районної ради VІІІ скликання з питань земельних та водних ресурсів і екології Вітряка Анатолія Вікторовича.

За підсумком розгляду та обговорення питань порядку денного було  прийнято низку відповідних рішень.

Питання щодо умов оплати праці керівників районної ради перенесено на чергове засідання сесії.

Депутати підтримали заяву заступника голови Білоцерківської районної ради Анатолія Чичикала щодо дострокового припинення повноваження на посаді заступника голови ради без припинення повноважень депутата Білоцерківської районної ради.

Анатолій Петрович подякував депутатам за співпрацю та побажав успіхів у подальшій роботі, миру та перемоги.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора