Вітання голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського з нагоди Дня слов’янської писемності і культури
24 травня Україна відзначає День слов’янської писемності й культури. Цього дня ми вшановуємо братів-подвижників Кирила та Мефодія, які дали слов’янському світу алфавіт, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності та фундамент усіх слов’янських літератур.
Кожна культура і мова є безцінним надбанням людства, дзеркалом, яке відображає душу народу, його історію, звичаї, уподобання. Як держава, так і громадськість мають постійно дбати про підтримку й вільний розвиток мов і культур усіх етносів, які проживають в Україні.
У цей святковий день бажаю усім миру, злагоди та толерантності. Лише любов до власної історії, плекання та примноження культурної і духовної спадщини свого народу є рушійною силою морального та духовного розвитку будь-якого суспільства.
Тож любімо, розвиваймо та пишаймося українською мовою, українським письмом – справжньою душею української нації. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.
З повагою та шаною
голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський