Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

ЖИТТЯ НАПОВНЕНЕ ПОДІЯМИ

Дата: 29.03.2024 11:43
Кількість переглядів: 43

Голова Білоцерківської міської об`єднаної територіальної громади Геннадій Дикий: Вшанували загиблих Захисників України.

Перед початком засідання сесії Білоцерківської міської ради вручив родинам воїнів, які віддали своє життя за Україну, посвідчення «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади» (посмертно).

Вічна їм пам’ять і безмежна вдячність за героїзм та найбільшу пожертву – покладене життя заради незалежної та вільної України і всіх нас.

Нагрудним знаком «Відзнака міського голови» були відзначені волонтери: Оранська Оксана Станіславівна – волонтерська спільнота «Шалом»; Юрченко Анна Анатоліївна – Благодійний фонд «Благодійна організація «Відкриті долоньки»; Осовська Юлія Петрівна – Благодійний фонд «Благодійна організація «Добровольчий пошуково-рятувальний загін»; Руденко Олександр Анатолійович; Пустовіт Сергій Володимирович.

Доземний уклін за вашу небайдужість, енергійність та наполегливу працю заради Перемоги!

 

 

 

Голова Тетіївської міської об`єднаної територіальної громади Богдан Балагура: Культура автоматизованого прибирання вулиць поступово приходить і до нашої громади. Техніка не замінює людей, а надає можливість значно покращити швидкість прибирання та ефективніше використовувати людські ресурси.

У посадці, по вулиці Аеродромна почали висаджувати молоді дерева. Це лише перший етап оновлення посадки. Наразі вже посадили 20 беріз і 100 лип. До висаджування долучилися учні місцевого ПТУ. За день вдалося засадити третину всієї території. Отже, продовження буде.

Працівники Білоцерківського районного управління  ДСНС з метою належної організації роботи у наданні адміністративних послуг у вигляді реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки проінформували реєстраторів Центру надання адміністративних послуг Тетіївської МТГ щодо зміни порядку подання декларацій та розмістили на дошках оголошень відповідну інформацію для субʼєктів господарювання. Нагадали про удосконалену процедуру подання і реєстрації декларації, яка надає можливість суб’єкту господарювання подавати її в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

В.о. голови Володарської селищної територіальної громади Сергій Миколаєнко:

28 березня відбулося штабне тренування Володарської селищної субланки Білоцерківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області. Учасники тренування опрацювали порядок дій органів управління та сил цивільного захисту в разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру місцевого рівня.

Інформаційно-роз'яснювальна кампанія серед роботодавців щодо легалізації трудових відносин

Цього разу робоча група відвідала 11 суб’єктів господарювання (заклади торгівлі, СТО, сільськогосподарські підприємства), які розташовані в селищі Володарка та селі Завадівка. Під час проведення інформаційного заходу роботодавців та найманих працівників у черговий раз ознайомлено з наслідками використання нелегальної праці та відповідальністю роботодавців за порушення трудового законодавства.

Голова Ставищенської селищної об`єднаної територіальної громади Леонід Джужик:

ОРДЕН "ЗА МУЖНІСТЬ" ВРУЧЕНО БАТЬКАМ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА. 

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету начальник 6 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Максим Чаплинський  вручив орден «За мужність» III ступеня матері загиблого захисника КУЛІНСЬКОГО СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА. Відповідно до Указу Президента України Сергія нагороджено державною нагородою посмертно. 

Тримаємо зв'язок із земляками на передовій. Хлопці отримали чергове гуманітарне підкріплення від Ставищенської громади. Захисникам передано продукти харчування (консервація, солодощі), засоби гігієни, зарядні пристрої та маскувальні сітки, зроблені вмілими руками наших павучків.

Волонтери трудяться щодня, аби забезпечувати потреби воїнів. Наразі сезонність змінюється, а відповідно колір сіток також, тому роботи багато. Хлопці цінують допомогу, дякують волонтерським групам і обіцяють відпрацювати по ворогу професійно і результативно, наближаючи нашу перемогу. Бережіть себе!

27 березня у читальному залі Ставищенської публічної бібліотеки в рамках діяльності літературно-мистецької вітальні «Пектораль» відбулася зустріч, присвячена життю, творчості та виходу нової книги Ганни Секрет, відомої тележурналістки, Почесного краєзнавця України, заслуженого журналіста України, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреата літературних премій.

 

 

Голова Узинської міської об`єднаної територіальної громади Віталій Гринчук:

Донецький напрямок: Костянтинівка…

Дякуємо за допомогу в придбанні автомобіля Лесі Бойко, Петру Калачу, Сергію Янківському, Андрію Олефіренку. Крім того, шини, акумулятори, запчастини, продукти харчування, медицина, гігієна…

Наближаємо Перемогу разом!

Впродовж лютого-березня 2024 року у громаді тривало потужне спортивне дійство. Під час змагань з волейболу, баскетболу, футзалу, черліденгу, спортивного орієнтування кожен учасник продемонстрував свої вміння і  спортивну майстерність,  командну гру та прагнення до перемоги. 

У запеклій боротьбі право представляти Узинську громаду на ІІІ етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з усіх видів спорту здобули команди з ОЗЗСО Узинський ліцей №1, які носять глибоко символічну назву - «Нескорені»!

 

Голова Таращанської міської об`єднаної територіальної громади Михайло Кривошеєв:

На черговій шістдесят другій сесії Таращанської міської ради VIII скликання звітував про пророблену роботу за 2023 рік.

 

 

Голова Гребінківської селищної територіальної громади Роман Засуха: Київська обласна державна адміністрація у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між Київською областю та французькими партнерами Регіону Іль-де-Франс передали Гребінківській громаді в приміщення ЦНАПу планшет , який стане на допомогу відвідувачам із порушенням зору та слуху, зокрема, шляхом підключення відеозв’язку із перекладачем жестової мови через web-систему відеозв’язку «Сервіс УТОГ-24/7», а також завдяки можливості збільшувати текст для кращої видимості, тощо.

З  метою  створення безперешкодного середовища для всіх груп населення та забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом фізичної, інформаційної та цифрової безбар'єрності  між  Центром надання адміністративних послуг Гребінківської селищної ради та Всеукраїнською організацією осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих» буде заключено договір про співпрацю.

 

Голова Медвинської сільської територіальної громади Ігнатій Сергієнко:

Наш ЦНАП отримав новий планшет для забезпечення фізичної, інформаційної та цифрової безбар’єрності отримання послуг особами з інвалідністю. 

Планшет призначений для полегшення доступу до послуг для людей з порушеннями зору та слуху, зокрема, шляхом підключення відеозв'язку з перекладачем жестової мови та можливості збільшення текстів для покращення видимості.

 

Голова Фурсівської сільської об`єднаної  територіальної громади Сергій Шаравара:

Днями наші хлопці здійснили чергову поїздку до наших захисників, що тримають оборону на Донеччині.

Відвідали бійців 66 бригади ЗСУ м.Славянськ,  мінометної батареї 114 бригади,  114-ї  окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, 135 батальйону 114 бригади.  Щиро вдячний усім небайдужим за допомогу і підтримку. Окремо дякую отцю Максиму Матвійчуку та його парафіянам сіл В.Половецьке й с.Фурси за допомогу хлопцям.

У результаті впертої боротьби право представляти  Фурсівську громаду на ІІІ (районному) етапі змагань здобули команди Трушківського опорного ліцею- гімназії. Разом з  дипломами команди-переможці отримали щирі вітання, які додали натхнення на результативні виступи в подальшому.

Дякуємо ЗСУ за надану можливість нашим дітям займатися спортом!

 

Голова Рокитнянської селищної територіальної громади  Юрій Богданов: Волонтери с. Савиці продовжують підтримувати ЗСУ.

Ще одна тяжка і виснажлива, але успішна поїздка з метою придбання авто для бійців ЗСУ. Наші водії-волонтери Петро Іщенко та Сергій Марковський успішно пройшли кордон та вирушають додому.

Дякуємо Ярославу Литвину за черговий автомобіль для воїнів.

 

Голова Маловільшанськоїсільської селищної об`єднаної територіальної громади Юрій Дробович: Маловільшанська громада обрала всіх учасників ІІІ (районного) етапу шкільних ліг!

Змаганнями з футзалу завершився ІІ (територіальний) етап змагань у Маловільшанській сільській територіальній в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

За результатами напружених та емоційних ігор перемогу із футзалу виборола команда Маловільшанського ліцею. ІІ місце посіла команда Чупирянської гімназії.  ІІІ місце - у команди Озернянського ліцею. Також учасниками змагань стали команди Поправської гімназії та Маловільшанської філії.

Яскравим  моментом фінального етапу змагань у Маловільшанській громаді став виступ танцювального колективу "Конфеті", який продемонстрував неабияку майстерність і вправність  з черлідингу. Вітаємо переможців та всіх учасників змагань, бажаємо успіхів у районних етапах ігор!

 

Голова Сквирської міської об`єднаної  територіальної громади Валентина Левіцька:

«Нащадки Шамрая» з Шамраївського НВК розгромили суперників і вибороли путівку до наступного етапу «Пліч-о-пліч». У складі команди виступали майбутні зірки волейбольної Суперліги України: Андрій Бучок, Богдан Видрін, Данило Коваль, Максим Білощицький, Даніїл Окерешко, Владислав Шелепун, Ілля Заікін та Андрій Штука. Запамʼятайте ці імена! Впевнені, вони ще нароблять галасу у нашому проекті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора