Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у позачерговій сесіі Київської обласної ради.

Дата: 12.01.2024 15:17
Кількість переглядів: 125

Фото без описуГолова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у позачерговій сесіі Київської обласної ради.

Коли ворог продовжує наносити удари, маємо пам’ятати, завдяки кому Україна стоїть міцно, бореться й живе. Наш головний пріоритет залишається незмінним – дати все необхідне для захисту України, дбати про кожного воїна, їхні родини. 

Тому сьогодні депутати підтримали зміни до низки програм: 

Обласна комплексна програма забезпечення правопорядку та публічної безпеки у Київській області «Безпечна Київщина» на 2022-2024 роки👇

➡️ Головним завданням Програми є забезпечення правопорядку публічної безпеки та захист населення від протиправних проявів, сприяння стабільному соціально-економічному розвитку області, покращення інвестиційного клімату.

Змінами до програми збільшено фінансування на 100 млн грн у цьому році. 

Кошти підуть на матеріально-технічне забезпечення ГУ Нацполіції в Київській області, обласної прокуратури, ГУ СБУ у Києві та Київській області, Територіального управління Бюро економічної безпеки у Києві та Київській області.

Загальний обсяг фінансування становить 608,855 млн грн з обласного бюджету. На цей рік – 166,885 млн грн.

Київська обласна цільова програма соціальної підтримки у Київській області Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2024-2025 роки 👇

➡️ Змінами до Програми передбачено виділення додаткового фінансування у розмірі 10 млн грн на оплату терапевтичних, хірургічних, стоматологічних послуг, а також на зубопротезування для військовослужбовців та ветеранів війни. 

Обслуговування здійснюватиметься обласною стоматологічною поліклінікою, що у Білій Церкві.

Загальний обсяг фінансування на виконання заходів – 348,082 млн грн з обласного бюджету. У цьому році – 164,904 млн грн, у наступному – 183,178 млн грн.

Комплексна програма «Конкурентноспроможна Київщина» на 2022-2024 роки 👇

➡️ Співпраця між бізнесом і владою є інструментом ефективної роботи на
Місцях.

З метою підтримки та допомоги у відновленні роботи бізнесу на території області вже два роки діє програма «Конкурентоспроможна Київщина». Нею, зокрема, передбачається компенсація коштів за рахунок обласного бюджету на відшкодування кредитів. Зміни до програми не потребують додаткового фінансування.

 Комплексна обласна програма «Здоров’я Київщини» на 2024-2026 роки .

Підвищити якість надання медичних послуг для всіх пацієнтів, зокрема для захисників та захисниць, а також підвищити рівень прозорості та підзвітності використання бюджетних коштів – головне завдання Програми. 

Загальний обсяг фінансування на три роки становить – 936,210 млн грн з обласного бюджету. Проте сьогодні ми підтримали перерозподіл коштів. Відтак, у 2024 році передбачено збільшення фінансування заходів Програми на 127,5 млн грн. Відповідно, у 2025 році зменшено на 27,5 млн грн і у 2026 році – на 100 млн грн. 

Кошти будуть направлені на реконструкцію та ремонт Київської обласної дитячої лікарні. 

Затвердили план роботи на цей рік. 

Всього розглянуто 24 питання порядку денного.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора