Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Привітали аграріїв

Дата: 17.11.2023 14:25
Кількість переглядів: 40

Сьогодні, 17 листопада, напередодні Дня працівників сільського голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський, його заступник Анатолій Чичикало, заступник голови Білоцерківської Військової районної адміністрації Олександр Горовенко відвідали ТОВ «Земля Томилівська» та привітали аграріїв з їх професійним святом.

«Навесні минулого року весь світ із захватом спостерігав, як українські аграрії проводили посівну там, де, здавалося б, це не можливо. Потім під обстрілами, ризикуючи життям, збирали врожай. І все для того, щоб забезпечити Україну продуктами харчування. Ми працюємо пліч-о-пліч задля досягнення спільної мети – добробуту наших людей та України вцілому . Шановні аграрії, дякую, що не злякалися викликів війни, продовжуєте обробляти та засівати поля, справно сплачувати податки та розширяти своє виробництво. А головне - забезпечувати продовольчу безпеку не лише нашого району, а й області, країни в цілому. Вами, як і нашими військовими, захоплюються українці та весь світ!», – зазначив під час виступу голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський. 

Голова ради зазначив, що добрими справами повниться життєвий шлях наших депутатів - Сергія Вахнія, Володимира Кривенького, Валентини Вшоли, Ірини Корнієнко, Ольги Литвин, Олександра Собачка, та багатьох інших господарників. Ваша праця заслуговує повагу й вдячність із боку громад.

Також керівники району привітали аграріїв з прийдешнім святом Дня працівників сільського господарства та нагородили спільними грамотами Білоцерківської РДА та районної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора