Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у засіданні наради з силовим блоком району

Дата: 07.11.2023 08:02
Кількість переглядів: 102

Фото без опису6 листопада, начальник Білоцерківської РВА Ірина Старенька провела робочу нараду з очільниками правоохоронних, контролюючих та силових структур Білоцерківського району, під час якої було проаналізовано оперативну ситуацію в регіоні за підсумками минулого тижня.

Ключові питання наради:
-  безпекова ситуація та зміцнення обороноздатності району;
-  профілактика правопорушень та протидія злочинності;
-  статистика пожеж та посилення превентивних заходів серед населення тощо.

Як доповів начальнику РВА керівник Білоцерківського районного управління поліції  Михайло Пелех, загалом ситуація в регіоні контрольована. З резонансних подій – виявлення на стихійному сміттєзвалищі туші свині, лабораторні обстеження якої засвідчили наявність вірусу африканської чуми. Відповідні органи з’ясовують обставини появи даного об’єкту на території району та вчиняють  належні дії з метою запобігання поширенню вірусу. 

З позитивної інформації – зменшення кількості ДТП на автошляхах Білоцерківщини. Працівники районного управління поліції та патрульної поліції впродовж минулого тижня запротоколювали 24 порушення, що майже удвічі менше, ніж за попередні періоди. Це засвідчує про зростання відповідальності водіїв та пішоходів. Правоохоронці висловили сподівання, що така позитивна динаміка збережеться й надалі.

Про зменшення кількості пожеж доповів начальнику Білоцерківської РВА і очільник районного управління ДСНС Віктор Сподін. Так, протягом попередніх семи днів було зафіксовано лише 10 пожеж. Здебільшого через порушення протипожежних правил під час обігріву приміщень. Як результат – дві особи були госпіталізовані через отруєння чадним газом. Наразі працівники ДСНС продовжують профілактичну роботу серед населення.

За підсумками обговорення питань порядку денного наради, начальник Білоцерківської РВА Ірина Старенька дала ряд окремих доручень та  підкреслила важливість посилення комунікацій з жителями населених пунктів району з метою запобігання будь-яких трагедій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора