Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Звернення голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 07:00
Кількість переглядів: 98

Фото без описуШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками української національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Сьогодні ми святкуємо День культури у найскладніший час за весь період незалежності України. Рашисти нищать все українське. Вони ненавидять українську культуру. Розкрадають українські музеї, палять українські книжки, мародерять об’єкти культури. Але московська нечисть буде відповідати та заплатить за все.

І ми цього дочекаємося. Завдяки українській армії.

Щиро дякую працівникам сфери культури, які взяли до рук зброю. Дякую справжній волонтерській армії, яка тримає свій культурний фронт. Не лише допомагають нашим воїнам, а й їздять з концертами на передову, щоб підняти бойовий дух наших воїнів.

Ми переможемо, ми відбудуємо наші мистецькі школи та театри на деокупованих територіях й українська культура буде процвітати.

Окремо дякую всім діячам культури Білоцерківщини, нашим рідним колективам народного мистецтва. Саме завдяки Вам наш край називають культурним центром України. Ви своєю щоденною працею збагачуєте українську та світову культуру.

Зичу всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Зі святом!

З повагою голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора