Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Білоцерківська районна рада та депутатський корпус висловлює співчуття з приводу смерті керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ставищенської селищної ради Романа Вікторовича Бандури

Дата: 13.10.2023 10:00
Кількість переглядів: 144

Фото без опису12 жовтня 2023 року на 49-му році життя раптово перестало битися серце керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ставищенської селищної ради Романа Вікторовича Бандури.

 

У скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Романа Вікторовича.  Висловлюємо щирі співчуття родині. Смерть Романа Вікторовича – непоправна втрата для рідних і друзів, колег по роботі, усієї Ставищенської громади і Білоцерківського району.

І хоч життя Романа Вікторовича обірвалося несподівано, однак воно було таким насиченим, і за свої 49 років  він  реалізувала себе, як фахівець органів місцевого самоврядування. Любив людей і свою землю – свою Ставищенську громаду. Залишив глибокий слід у людських долях. Був успішним і мудрим керівником, надійним другом і щирим товаришем. Понад усе любив життя.

Зі щирою скорботою керівництво, колектив Білоцерківської районної ради, депутатський корпус висловлює співчуття рідним, колегам та друзям покійного.

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна й світла пам’ять Роману Вікторовичу!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора