Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський обраний віцепрезидентом з економічних питань Асоціації голів районних та обласних рад України

Дата: 29.09.2023 10:19
Кількість переглядів: 398

Фото без описуПрофесійні посадовці очолили Асоціацію.
28 вересня відбувся звітно-виборчий з’їзд Української асоціації  районних та обласних рад. 
На скликанні з’їзду всеукраїнської організації, яка відстоює інтереси районних та обласних рад, наполягли активні її уповноважені представники. Тож обрання Президента УАРОР, формування нового складу Правління та Ревізійної комісії, а також звіт про фінансово-господарську діяльність організації стали ключовими питаннями теперішнього з’їзду.
За результатами голосування уповноважених представників Асоціацію районних та обласних рад очолила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. 

Віцепрезидентом з економічних питань обрано голову Білоцерківської районної ради Василя Зеленського.

Принагідно учасники З’їзду обговорили найбільш нагальні для органів місцевого самоврядування проблеми і визначили першочергові завдання оновленої Української асоціації районних та обласних рад.

Василь Зеленський подякував усім представникам органів місцевого самоврядування, які  висловили йому довіру. 

«Я впевнений, що попав у команду професіоналів, тож основне завдання-консолідувати всі зусилля членів Асоціації, які прийшли працювати на перспективу нашої держави. Сподіваюсь на плідну співпрацю»,-зауважив віцепрезидент.

Він наголосив, що нам разом доведеться вирішувати важливі завдання сучасного історичного розвитку держави - це перемога у війні, продовження процесу децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. Сьогодні нам, як ніколи, потрібна злагоджена робота задля зміцнення державності, розвитку економіки, згуртованості нації.

У засіданні З’їзду взяли участь представники центральних органів влади.

Шановний Василю Васильовичу!

Колектив Білоцерківської районної ради та весь депутатський корпус щиро вітаємо Вас з обранням на посаду віцепрезидента Асоціації голів районних та обласних рад України.  
Переконані, що Ваш професіоналізм та відповідальність будуть запорукою активної роботи усіх представників Асоціації задля успіху України та нашого народу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора