Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

На Білоцерківщині відзначили ветеранів спорту, ентузіастів та активістів спортивного дозвілля у районі, тренерів, вчителів та кращих спортсменів.

Дата: 01.09.2023 13:55
Кількість переглядів: 148

Фото без описуТрадиційно, у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. Захід приурочений цій даті. 

Сьогодні, 1 вересня, заступник голови Білоцерківської районної ради  Анатолій Чичикало взяв участь у робочій нараді з фахівцями галузі фізичної культури і спорту.
У заході також  взяли участь начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофеєв, керівники структурних підрозділів територіальних громад району, директори ДЮСШ, амбасадори НУШ, координатори проекту «Активні парки – локації здорової України», спортсмени.
На заході презентували проекти, які діятимуть на теренах Київщини.
Вітання на адресу талановитих, активних наполегливих та цілеспрямованих спортсменів прозвучали від заступника голови Білоцерківської районної ради Анатолія Чичикала, заступника голови Білоцерківської районної державної адміністрації Максима Кочури, начальника гуманітарного відділу райдержадміністрації  Надії Крилевець. 
Під час заходу було  вшановано ветеранів спорту, ентузіастів та активістів спортивного дозвілля у районі, тренерів, вчителів та кращих спортсменів. 
За вагомі досягнення і популяризацію спортивного руху керівники району вручили заслуженим спортсменам, вчителям, тренерам спільні грамоти  райдержадміністрації та районної ради.
Зростання рядів юних сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси й духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення, патріотів країни.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора