Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь робочій нараді з керівниками силових, правоохоронних та контролюючих структур Білоцерківського району.

Дата: 29.08.2023 08:26
Кількість переглядів: 76

Спочатку заслухали  звіт відповідальних осіб щодо безпекової ситуації в регіоні та діяльність структур оборонного комплексу.

◾️Начальник Білоцерківського районного управління поліції Михайло Пелех, доповідаючи про стан протидії злочинності, зазначив, що загалом криміногенна ситуація контрольована, правоохоронці продовжують працювати в посиленому режимі.

◾️Резонанс серед населення здебільшого викликають численні ДТП, які трапляються на автошляхах Білоцерківщини. Особливо за участю водіїв, які дозволяють собі порушити діючі правові та моральні норми і сідають за кермо у стані алкогольного сп’яніння. За інформацією, яку навів під час наради заступник командира полку патрульної поліції Білоцерківського району Олександр Світовий, впродовж минулого тижня було зафіксовано 29 таких випадків.

◾️Ще одна болюча тема сьогодення – надзвичайна пожежна небезпека, викликана значним підвищенням температури повітря. Як результат – навіть невеличка іскра чи жаринка можуть призвести до масштабної пожежі у природних екосистемах та завдати великих матеріальних збитків. За словами начальника районного управління ДСНС Віктора Сподіна, у 90% випадків причина виникнення таких пожеж - людина. Лише за останній тиждень рятувальники Білоцерківщини отримали 36 викликів. 

◾️Зважаючи на критичність ситуації, яка несе додаткову загрозу життя населення, надзвичайники закликають жителів району цінувати своє життя і життя оточуючих та проявляти обережність у поводженні з вогнем.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора