Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

На Білоцерківщині урочисто підняли Державний Прапор України

Дата: 23.08.2023 08:51
Кількість переглядів: 141

Ранок у керівників Білоцерківського району, посадовців районної ради та райдержадміністрації розпочався з урочистого підняття Державного Прапору України.

Сьогодні, 23 серпня, ми вшановуємо наші національні святині:  Прапор, Герб та Гімн України, а 24 серпня відзначаємо 32-гу річницю Незалежності України! Ці свята для нас, українців, були й залишаються, мабуть, найважливішими й найбільш урочистими.
Анатолій Чичикало:
- Ніколи на нашій землі не пануватимуть чужі прапори й ніколи наших людей не буде віддано на поневолення. Стійкість у боях зараз, потужність у наших активних діях, відвага та влучність наших воїнів щодня і щоночі – це незалежність України, яка буде завжди. Яку ми посилюємо й будемо посилювати.
Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль ЗСУ,  влади, депутатського корпусу,  громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити мир, здобути перемогу.
Зичу всім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора