Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський відвідав Тетіївську громаду

Дата: 16.08.2023 14:55
Кількість переглядів: 92

Фото без опису15 серпня голова Білоцерківської районної  ради Василь Зеленський разом із головою Бвлоцерківської державної адміністрації Іриною Старенькою та її першим заступником Максимом Кочурою  здійснив робочий візит у одну з найвіддаленіших громад району – Тетіївську, під час якого оглянули об’єкти цивільного захисту та оцінили рівень їхньої готовності до прийому відвідувачів.

◾️Під час зустрічі з головою громади Богданом Балагурою керівники району наголоували на важдивості  функціонування всіх сфер життя, підтримка розвитку бізнесу як базової складової розвитку громади. Наразі тривають жнива, йде підготовка до зимівлі тваринницьких комплексів. І сільгоспвиробники Тетіївщини показують доволі високі результати. Разом з тим необхідно своєчасно подбати про належну підготовку до осінньо-зимового періоду об’єктів соціальної і гуманітарної сфери, підприємств житлово-комунального господарства та використання ними альтернативних видів палива.

◾️Значний акцент при цьому робиться на належній підготовці закладів освіти, робота яких в умовах війни – відповідальне завдання для всіх. 

Напередодні початку нового навчального року єдиною умовою функціонування системи освіти є максимальний рівень безпеки для всіх учасників освітнього процесу. Необхідно підготувати  укриття належним чином, щоб здобувачі знань під час повітряної небезпеки могли перебувати у безпечних умовах та продовжувати навчальний процес - на завершення резюмував керівник району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора