Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь робочій нараді з керівниками силових, правоохоронних та контролюючих структур Білоцерківського району

Дата: 16.08.2023 14:51
Кількість переглядів: 76

Доповідаючи про стан справ у районі, керівники силових структур наголосили, що загалом ситуація контрольована. Всі служби працюють у посиленому режимі.  На належному рівні налагоджена співпраця з громадами. Проте є певні прогалини у правовому вихованні населення та має місце вперте ігнорування законів окремою категорією громадян. Як результат, впродовж минулого тижня зафіксована значна кількість дорожньо-транспортних пригод – більше 50, дві з яких призвели до загибелі людей.
Про це голові адміністрації доповів т.в.о. командира полку патрульної поліції м. Біла Церква та Білоцерківського району Олександр Світовий.
На подіях за участю дітей зосередив увагу учасників наради заступник начальника Білоцерківського районного управління поліції Олексій Ковбаса. 
Так, протягом минулого тижня було зафіксовано 5 випадків зникнення дітей. Всі вони були оперативно відшукані та повернуті до місця проживання. З батьками проведена відповідна робота та складені протоколи. Проте правоохоронців непокоїть постійна тенденція виникнення подібних випадків. Працівники відповідного сектору управління поліції працюють у цьому напрямку спільно з освітянами, проводять бесіди з членами родин, які потрапили у складні життєві обставини, проте і батькам необхідно більше уваги приділяти своїм дітям та  відповідальніше ставитися до виконання своїх обов’язків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора