Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

На Білоцерківщині проведені огляди наявних укриттів

Дата: 01.08.2023 08:41
Кількість переглядів: 72

Фото без описуПротягом липня  моніторинговою робочою групою, що створена при Білоцерківській Військовій державній адміністрації,  проведені огляди наявних укриттів, що облаштовані у закладах освіти усіх типів та форм власності на території Білоцерківського району.

Загалом обстежено 207 споруд, з яких  17 мають статус протирадіаційних укриттів, а 190 - найпростіших укриттів. У ході перевірки члени комісії звертали увагу на наявність другого виходу з укриття, систему вентиляції, засоби пожежного захисту, санвузли, достатню кількість місць для сидіння, а також на забезпечення аптечками з медикаментами для надання невідкладної допомоги та питною водою. Були виявлені окремі недоліки та недопрацювання, які власники, балансоутримувачі та керівники закладів освіти пообіцяли усунути до початку нового навчального року.

◾️Встановлено, що у 61 закладі (з них – 35 закладів загальної середньої освіти та 26 закладів дошкільної освіти) через конструктивні особливості будівель відсутні приміщення, які можуть бути використані як захисні споруди. 38 закладів використовують укриття інших установ та організацій. 

◾️На даний час продовжуються ремонтні та роботи з облаштування укриттів в закладах освіти району. Громадами розроблено та профінансовано 18 проєктно-кошторисних документацій для будівництва/капітального ремонту об’єктів цивільного захисту закладів освіти. Завершення ремонтних робіт заплановано до середини серпня. Долучаються до цього процесу благодійні фонди та фундації.

◾️Так, завдяки співпраці @Укрпошта з @KSE Foundation, Дитя́чий фонд ООН @ UNICEF Ukraine вдалося облаштувати для школярів безпечне та комфортне укриття у Ківшоватовському ліцеї Таращанської громади. Наразі  розпочаті ремонтні роботи в Таращанському академічному ліцеї «Успіх»,  затверджені проекти облаштування сховищ ЗДО «Казочка» і ЗДО «Дзвіночок» Гребінківської громади.

◾️Загалом близько 70% закладів освіти громади готові до роботи в новому навчальному році, окремі з них вже завершили підготовку та облаштування укриттів. Разом з тим в окремих громадах є навчальні заклади, де моніторинговою робочою групою виявлено значну кількість проблем. 

Питання підготовки укриттів і створення належних безпекових умов для всіх учасників освітнього процесу обговорювалося  неодноразово. Очільники громад разом із керівниками закладів освіти обіцяли, що до початку нового навчального року все буде зроблено належним чином. Тримаємо на контролі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора