Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Керівництво Київської обласної державної адміністрації на чолі з її головою Русланом Кравченком здійснили робочу поїздку у Білоцерківський район

Дата: 30.07.2023 08:19
Кількість переглядів: 75

Фото без опису28 липня,  у День Української Державності, керівництво Київської обласної державної адміністрації на чолі з її головою Русланом Кравченком здійснили робочу поїздку у Білоцерківський район.

Посадовці відвідали Алею слави і пам’яті у м. Біла Церква, де  вшанували пам’ять Захисників України, які загинули, захищаючи Україну від збройної агресії росії.

В рамках робочої поїздки заступники очільника області Леся Карнаух та Михайло Ємець  взяли участь в робочій нараді з головами громад району за участі керівництва району - т.в.о. голови Білоцерківської районної державної адміністрації Олександра Горовенка, та голови районної ради Василя Зеленського.

На нараді   обговорили поточну ситуацію в районі та нагальні проблеми, які потребують вирішення.

Відкриваючи засідання, Леся Карнаух наголосила, що і сьогодні, на 520-й день від початку повномасштабного військового вторгнення рф в Україну, безпекове питання залишається першочерговим. Саме в цьому напрямку вже було багато зроблено, але ще не менше необхідно зробити.

Обговорили питання  про вжиття заходів  щодо недопущення забруднення водних об’єктів та запобігання загибелі водних ресурсів у басейні річки Рось на території Білоцерківського району, про Програму базової підготовки громадян України до Національного спротиву, про виконання заходів для забезпечення підрозділів сил безпеки і оборони України безпілотними літальними апаратами, про стан утримання (функціонування) та експлуатації укриттів закладів освіти та охорони здоров’я  Білоцерківського району.

По конкретним питанням доповідали керівники відповідних служб.

Заступник голови КОДА Михайло Ємець подякував головам громад за оперативність у подоланні наслідків стихії, яка призвела до значних руйнувань в  населених пунктах Рокитнянської, Ставищенської та Таращанської громад.

Також заступник очільника області  наголосив на необхідності посилення спільних дій у зміцненні обороноздатності регіону та реалізації заходів базової підготовки громадян України до національного спротиву.

Заступник начальника Київської обласної військової адміністрації Леся Карнаух дала окремі доручення з метою посилення безпекової ситуації в регіоні та підкреслила необхідність суворого дотримання населенням вимог правового режиму воєнного часу, визначила головні завдання на перспективу.

На завершення наради відбувся змістовний діалог між керівництвом області, району, територіальних громад щодо проблемних питань, які існують на місцях і вирішення яких потребує втручання або ж допомоги з боку вищого керівництва.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора