Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Малий та середній бізнес отримає більше грантів на відновлення та розвиток від USAID

Дата: 10.07.2023 11:55
Кількість переглядів: 79

Фото без описуПрограма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розширює грантову підтримку на відновлення українського малого та середнього бізнесу до 92 млн грн і вітчизняні підприємства зможуть отримати більше грантів. Грантова програма була відкрита 22 липня 2022 року та реалізується у партнерстві з Міністерством економіки України. 

У рамках програми передбачається надання близько 120 грантів обсягом від 600 000 грн до 1 200 000 грн. Обсяг грантової підтримки в межах програми збільшився з 36 млн грн до 92 млн грн, що дає змогу більшій кількості малих та середніх підприємств (МСП) скористатися її перевагами.

«Для Міністерства економіки збільшення фінансування – це сигнал, що ми рухаємося у вірному напрямку, головне зараз – не збавляти обертів. Нам важливо, щоб бізнес працював та підтримував державу в надскладних воєнних реаліях. Я дякую партнерам, Агентству США з міжнародного розвитку за розширення цієї програми для підтримки безперервності та відновлення бізнесу», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

Програма зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, послуг, а також креативних індустрій. Водночас програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту. Діяльність грантоотримувача може бути зосереджена на таких потребах:

  • покращення бізнес-процесів і моделей;
  • розбудова організаційного потенціалу;
  • розвиток виробництва, продажів;
  • цифрові та торгові можливості.

«Стійкість та витривалість українських підприємців надихає. За півтора роки повномасштабної війни МСП були однією з опор, на якій трималась економіка країни. Для USAID важливо підтримати підприємців на цьому шляху, зокрема у відновленні діяльності та розвитку бізнесу в сьогоднішніх умовах. Саме тому ми вирішили розширити фінансування, аби якомога більше підприємств змогли скористатися перевагами та можливостями від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», – зазначила менеджерка проектів USAID Наталія Петрова.

Напрями надання грантової допомоги можуть включати: розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів поставок, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року (включно).

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням .

Довідково

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора