Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Вітання голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Дата: 29.07.2023 07:06
Кількість переглядів: 86

Фото без описуШановні спецпризначенці! Дорогі ветерани!

Сім років тому у розпал війни на Донбасі було створено Сили спеціальних операцій Збройних Сил України. Воїни, талісманом яких є вовкулака, зарекомендували себе високопрофесійними і відданими справі захисту Вітчизни.

ССО ефективно виконують широкий спектр найскладніших спеціальних та бойових завдань у тому числі у тилу ворога, проводять інформаційно-психологічні операції.

Військовослужбовці ССО високо оцінюються нашими західними партнерами за рівнем навченості і нестандартністю мислення.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну воїни спецоперацій виконують завдання в зоні особливого ризику, демонструють свою високу ефективність, мужність і професіоналізм, незламний та непереможних бойовий дух. Вони є прикладом виняткової військової доблесті і честі. Бойове гасло «Йду на ви!» найкраще символізує хоробрість, та відвагу кожного спецпризначенця.

Саме завдяки таким якостям особовий склад підрозділів Сил спецоперацій успішно протистоять кремлівським загарбникам. На жаль, не про всі подвиги можна говорити відкрито, не усіх героїв згадати поіменно. Вічна пам'ять воїнам ССО, які поклали своє життя у боротьбі за наш народ і нашу державу.

Дякуємо усім військовослужбовцям спецоперацій за патріотизм, вірність українському народу та військовій присязі, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань. Ви наближаєте Перемогу у Великій Визвольній війні Українського народу проти російських загарбників.

Слава Силам спеціальних операцій Збройних Сил України!
Слава Україні!

З повагою голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора