Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Із сесійної зали

Дата: 07.06.2023 13:48
Кількість переглядів: 104

Фото без опису

7 червня, в сесійній залі районної ради відбулося чергове пленарне засідання шістнадцятої сесії Білоцерківської районної ради VІІІ скликання під  головуванням очільника районної ради Василя Зеленського.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова Білоцерківської Військової адміністрації Людмила Мерзлюк, депутати районної ради,  працівники виконавчого апарату районної ради.

На пленарне засідання прибуло 32 депутата. Пам’ять усіх борців за гідність, свободу та незалежність України  вшанували хвилиною мовчання.

З депутатськими запитами виступив Володимир Бабенко.

Депутати проголосували за порядок денний, та усі питання порядку денного були затверджені у сесійній залі.

Зокрема, депутати затвердили списки присяжних Тетіївського та Рокитнянського районних судів Київської області, погодили питання передачі майна комунальної власності, питання міжбюджетних трансфертів, внесли зміни до складу постійних комісій районної ради.

Наша Білоцерківська районна рада об’єднала у своїх лавах представників різних політичних сил. І політичні амбіції нерідко відігравали ключову роль для демонстрації своєї ваги навіть на рівні району. Про це свідчили наші бурхливі сесії, коли я намагався сконсолідувати всіх депутатів заради однієї спільної мети – роботи на благо Білоцерківщини.

Проте, ряд депутатів відкинули дискусії, проявляють згуртованість і нашу відповідальність перед людьми, які нас обрали. І я вдячний за це своїм колегам. Наразі кожен робить свій посильний внесок там, де він може, щоб наблизити нашу перемогу, щоб допомогти, підставити своє плече там, де це вкрай необхідно.  

Кожен день війни множить втрати. Кожен аркуш календаря нагадує нам про загиблих. Вже 469 днів нашої оборони від повномасштабної агресії. Ряд депутатів різних рівнів із зброєю у руках захищають нашу країну, виборюють мир і перемогу. Допомагають в ліквідації наслідків екологічної катастрофи  та евакуації людей Херсонщини.

Під час прийняття важливих рішень, деякі депутати, вже вкотре, а саме -  Володимир Бабенко, Петро Бодрик, Василь Галюк, Василь Хрик утримуються під час голосування. Крім того, Петро Бодрик вже вдруге відпочиває в Еміратах, в період воєнного стану та ігнорує роботу сесійних засідань. А щойно приїхавши з відпочинку, накинув на себе вишиванку та видає себе за патріота України.

 Ми працюємо виключно в рамках чинного законодавства, із максимальним врахуванням думок, пропозицій депутатів,- на завершення сказав голова ради Василь Зеленський.

Усі питання порядку денного обговорені та погоджені більшістю голосів депутатів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора