Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Розширюємо функціонал шерингу авто: у Дії можна скасувати належного користувача

Дата: 27.04.2023 08:28
Кількість переглядів: 168

Фото без описуВідтепер у застосунку Дія можна скасувати шеринг авто за кілька кліків. Послугою можуть скористатися як власник транспортного засобу, так і належний користувач.

Уже понад рік у Дії можна за кілька кліків поділитися техпаспортом з іншою людиною. Сервіс став одним з найпопулярніших серед автомобільних послуг, адже дозволяє шерити авто швидко та зручно. Тоді як раніше доводилося передавати техпаспорт із рук в руки.

Ми розширили послугу — і тепер у застосунку можна скасувати належного користувача, якщо вашій близькій людині більше не потрібно користуватися автівкою. Ця послуга особливо актуальна під час війни, адже багато українців брали авто рідних чи знайомих, щоб виїхати із зони бойових дій.

Раніше, щоб скасувати шеринг авто, потрібно було йти до сервісного центру МВС та писати заяву про скасування належного користувача або чекати, поки спливе термін дії шерингу авто.

Тепер можете скасувати належного користувача за кілька кліків у Дії. Якщо ви власник авто, для цього потрібно:

  • авторизуватися в Дії;
  • вибрати Послуги — Шеринг авто;
  • далі — Скасувати шеринг.

Перевірте сформовану заяву про скасування та підпишіть її. Після цього вона надійде на перевірку до сервісного центру МВС.

Якщо ви належний користувач і хочете ініціювати скасування, необхідно:

  • авторизуватися в Дії;
  • перейти до Меню свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • вибрати Відмовитися від користування авто — Почати;
  • пошерити сформований екран із запитом власнику для підтвердження.

Власник має підтвердити запит, переглянути та підписати заяву. Після цього ми надішлемо її на перевірку до сервісного центру МВС.

Після перевірки власник та належний користувач отримають сповіщення про результат, а техпаспорт зникне з Дії належного користувача.

Послугу реалізує Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ та Головним сервісним центром МВС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора