Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Звернення голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського з нагоди Дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 11:12
Кількість переглядів: 118

Дорогі земляки!

Ми відзначаємо День Соборності України. 22-го січня 1919-го року єднальний договір – «Акт злуки» між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою був урочисто проголошений на Софійській площі в Києві. Через більш ніж сто років ми чітко розуміємо головні уроки тих подій: усвідомлюємо, що перемогу можна здобути лише в єдності, пам'ятаємо, що немає ніяких окремих Східної та Західної України, а тільки єдина держава, і головне, розуміємо, ми – єдиний народ.

Ми – українці, і тільки від нас залежить успіх у побудові державі!         Наша сьогоднішня спільна мета – згуртуватись і перемогти ворога.

Маємо бути гідними та впевненими: поєднавши зусилля, ми мусимо виправдати сподівання героїчних синів та доньок України.

Соборність – це не тільки територія, це спільні ідеали, духовна єдність, цінності та прагнення. Саме сьогодні маємо ще раз задуматися над там, що немає ніякої різниці, де ми народились та живемо – у Чернівцях, Києві чи Харкові, на Галичині чи на Донбасі, – ми є українцями.

Любов до країни, до своїх земляків має бути сильнішою за будь-яку політику. Сьогодні ми дякуємо усім, хто єднав країну сто років тому, та низько вклоняємося героям, які боронять та захищають Україну сьогодні.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди Дня Соборності України!

Хай розум та любов до української землі єднають нас для здійснення миру, перемоги.

 Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора