Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Під час робочої зустрічі з головами громад району обговорили актуальні питання сьогодення.

Дата: 27.12.2022 08:17
Кількість переглядів: 127

Фото без описуПід час робочої зустрічі з головами громад району обговорили актуальні питання сьогодення. Голова районноі ради Василь Зеленський взяв участь у засіданні.

Учасники наради обговорили стан виконання місцевих бюджетів за 2022 рік, основні напрямки зміцнення обороноздатності району, підтримку соціально незахищених верств населення і, передусім, соціальний захист внутрішньо переміщених осіб в громадах Білоцерківського району.  

Окрема увага була зосереджена на функціонуванні Пунктів Незламності, належній організації пунктів обігріву, посиленню роз’яснювальної та профілактичної  роботи серед населення щодо заборони використання піротехнічних засобів під час свят, економного споживання електроенергії, дотримання основних правил безпеки та недопущення порушення правил комендантської години під час новорічно-різдвяних свят.

На завершення зустрічі Людмила Мерзлюк подякувала колегам за плідну співпрацю та висловила переконання, що й надалі керівництво району і голови громад працюватимуть єдиною командою і в сфері зміцнення обороноздатності регіону та протидії окупантам, і в нарощуванні економічного та культурного потенціалу Білоцерківщини.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора