Вітання голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського з Днем Збройних Сил України
Дорогі захисники та захисниці!
Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!
Сьогоднішнє свято ми зустрічаємо в особливих умовах, коли тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках.
Українське військо сильне вами — незламними та нескореними бійцями-патріотами, захисниками, переможцями.
Особливі слова вітань військовослужбовцям славетних 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців та 1129 зенітно-ракетного полку, які дислокуються на території нашого району і воїни яких проявляють неймовірні мужність і героїзм, захищаючи суверенітет, незалежність та цілісність нашої держави.
Шановні військовослужбовці! Ви демонструєте відданість, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовуєте довіру українців. Ви довели усьому світу, що українське військо – це армія нескорених. Ми пишаємося вами і висловлюємо слова глибокої шани і вдячності.
У цей урочистий день ми з сумом згадуємо воїнів, які віддали своє життя за українську землю. Вічна їм слава! Пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого району.
Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Тож з нагоди свята зичимо всім військовослужбовцям та ветеранам Збройних Сил України козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили! Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій додають вам впевненості та наснаги.
Здоров'я і благополуччя вам! Миру і злагоди!
Віримо, що переможний дух – дух Свободи, ті чесноти та цінності, які загартовувалися на Майданах, приведуть Україну до перемоги.
Слава Україні! Героям слава!
З повагою та шаною
голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський