Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

11 Жовтня Для Підприємців Пройде Онлайн-Презентація Грантових Можливостей Від Програми Usaid «Конкурентоспроможна Економіка України»

Дата: 07.10.2022 08:14
Кількість переглядів: 120

Фото без опису11 жовтня відбудеться онлайн-презентація грантових можливостей для бізнесу від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Захід розпочнеться о 10:00. Організатор онлайн-презентації – Департамент економіки Київської ОВА.

Під час заходу представники бізнесу отримають роз’яснення щодо умов грантових програм підтримки, зокрема відновлення та безперервності бізнесу, участі в торгових місіях та виставках, а також поради з оформлення заявки.
Реєстрація: 
Наразі у Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкриті три гранти:
– Грантова програма з підтримки безперервності та відновлення бізнесу (до 50 грантів на загальну суму 36 млн грн). 
– Грантова програма для участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах (до 20 грантів на загальну суму 1 млн доларів). 
– Грантова програма для організацій із розвитку підприємництва (ОРП) на реалізацію проектів підтримки безперервності бізнесу і відновлення МСП та стартапів, в межах якої Програма виділяє $400 тис., а сума на окремий грант може становити від $20 до $75 тисяч. Заповнити заявку можна за посиланням  (дедлайн – 30 листопада 2022 року).
З усіма актуальними грантами від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» можна ознайомитися тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора