Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Звернення голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського з нагоди ДНЯ МИРУ

Дата: 21.09.2022 08:22
Кількість переглядів: 128

Фото без описуШановні земляки!

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але сьогодні у нашій країні ведуться бойові дії. Ми щодня виборюємо мир і спокій.  І  колись такі прості слова з побажаннями миру стали головними і визначальними у житті кожного українця зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.

 

Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 вересня Міжнародним днем миру, днем загального припинення вогню і відмови від насильства.

У всьому світі лунає символічний «Дзвін миру». Цей дзвін був відлитий з монет, які зібрали діти з 60 країн світу. Напис на Дзвоні свідчить: «Хай живе загальний мир у всьому світі».  

 

У рамках церемонії, яка триває приблизно 15 хвилин, обов’язково є хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто загинув у військових конфліктах.

Цей дзвін дзвонить усього два рази на рік. Перший раз його можна почути навесні, у день весняного рівнодення, а другий раз – з нагоди святкування Міжнародного дня миру.

 

Загалом підтримка України зброєю, снарядами, фінансами має вирішальне значення для миру у Європі. Що якіснішу підтримку ми маємо, то швидше закінчиться ця війна. Реальний захист свободи та наших спільних цінностей вільного світу можливий зараз лише як наслідок перемоги України в цій війні.

 

У цей день кожна людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі.

 

В цей день зичу всім нам миру в усьому. Миру в серцях – кожен знає, що внутрішні гармонія і спокій допомагають протистояти найскладнішим випробуванням! Миру в сім’ях – бо кожен знає, що добра і тепла атмосфера сім’ї здатна творити дива! Миру в Україні – тільки спільно можна забезпечити процвітання і благополуччя держави та його мешканців. Миру нам на нашій Богом даній землі!

 

З повагою,    голова районної ради Василь Зеленський 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора