Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Привітання до Дня підприємця України від голови районної ради Василя Зеленського

Дата: 01.09.2022 21:35
Кількість переглядів: 123

Фото без описуШановні підприємці Білоцерківського району!

  Тепло і сердечно вітаю вас з професійним святом!

  Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги.

  У цей день ми віддаємо належне праці людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір, проявляють себе в різних сферах нашого життя.

  І попри труднощі, пов’язані із російсько-українською війною, особливо в перші тижні, ви з честю зуміли забезпечити мешканців району, переселенців товарами першої необхідності.

  Майбутнє нашого краю нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значну долю у поповнення бюджету, створюєте робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

  Шановні підприємці!

  Зичу вам впевненості в собі, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашого району і незалежної України.

  Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, бізнес стабільним і процвітаючим, а партнери ніколи не підводять!

  Миру, щастя, добра та достатку вам, вашим родинам та всій Україні!

  З повагою, голова районної ради Василь Зеленський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора