Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Олексій Кулеба: Завдання номер один – створити безпечні умови в закладах освіти до початку нового навчального року

Дата: 18.08.2022 08:30
Кількість переглядів: 149

Фото без описуНовий навчальний рік має розпочатися в офлайн режимі тільки там, де це можливо. Для цього в районах та територіальних громадах області з липня працювали комісії, які перевіряли стан готовності укриттів у закладах освіти. Про це повідомив під час відеозвернення голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«У Київській області функціонує 1353 заклади освіти різного рівня та форми власності. Комісії в районах та громадах перевірили укриття 1272 закладів освіти. 100% комунальних закладів уже обстежено. Комісії рекомендували 1016 споруд як укриття. Переважна більшість із них – це найпростіші сховища. Також за персональними зверненнями керівників наразі обстежуються й приватні дитячі садки та школи», – зазначив Олексій Кулеба.

У частині укриттів зараз тривають ремонтні роботи. До початку навчального року їх забезпечать електро- та водопостачанням, вентиляцією та водовідведенням.

Олексій Кулеба зауважив, що до виконання цих робіт виділено кошти місцевих бюджетів, залишки освітньої субвенції 2021 року, а також залучено кошти міжнародних організацій. Зокрема цим питанням на Київщині опікується ЮНІСЕФ. Загалом для облаштування укриттів в області виділено 126 300 тисяч гривень.

Також він зауважив, що в освітніх установах, де відсутні підвальні приміщення, діти будуть розміщуватися в укриттях закладів, що знаходяться в межах пішої доступності. У закладах освіти, де відсутні будь-які приміщення, що можна використати як укриття, буде організований підвіз учнів до шкіл, що мають захисні споруди.

Крім того, Олексій Кулеба прокоментував питання формату навчання наступним чином.

«Ми розуміємо всі переживання, проте ще раз наголошу, що безпека дітей та працівників – на першому місці. Тому зараз у районах проводяться засідання комісій із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На них приймаються рішення про організацію освітнього процесу в новому навчальному році. На підставі цього остаточне рішення прийматиме обласна комісія», – зазначив Олексій Кулеба.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора