Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Правила поведінки на воді

Дата: 15.06.2022 11:25
Кількість переглядів: 118

Аби в майбутньому зменшити кількість загиблих на водних об'єктах, слід обережніше поводитися на річках, озерах і ставках. Насамперед обирайте для купання спеціально відведені та обладнані місця. Відпочивайте на воді вранці й ближче до вечора, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

Не купайтеся відразу після прийому їжі та в нетверезому стані, а також не пірнайте після тривалого перебування на сонці. Температура води повинна бути не нижче +17°С, у більш холодній – перебувати небезпечно.

Плавайте не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин.

Особливу увагу слід приділити безпеці дітей на водних об'єктах. У жодному випадку не залишайте малечу без нагляду поблизу водойм. Купатися діти повинні лише під наглядом дорослих, які добре вміють плавати.

 Не дозволяйте дітлахам бешкетувати на воді, стрибати в річку чи озеро з круч, мостів та інших високих місць, а також наодинці запливати далеко від берега. Стежте за тим, аби діти обережно плавали на надувних матрацах та іграшках і не наближалися до суден, човнів і катерів, які можуть пропливати поруч.

Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України у Київській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора