Білоцерківська районна рада
Київська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Керівництво міста Ірпінь та Київської військової обласної адміністрації запросили архітекторів України долучитися до планування стратегії з відновлення та розвитку міста

Дата: 06.05.2022 06:19
Кількість переглядів: 258

Керівництво міста Ірпінь та Київської військової обласної адміністрації запросили архітекторів України долучитися до планування стратегії з відновлення та розвитку міста. 
????На запрошення відгукнулися близько 120 проектантів, які сьогодні, 5 травня, прибули до міста Ірпінь.

??“Населені пункти Київщини дуже сильно постраждали від рук загарбників. Окупанти цілеспрямовано знищували наші домівки, лікарні, школи, культурні споруди. Але ми все відновимо. У мене немає сумнівів в цьому, коли я бачу скільки людей відгукнулися на заклик про допомогу. Вірю, що зможемо побудувати нову Київщину, ще більш розвинену та квітучу. Дякую кожному, хто сьогодні долучився до нашої команди відновлення області”, - зазначив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

????Архітектори разом із очільником міста Олександром Маркушиним оглянули Ірпінь, аби оцінити рівень руйнувань. 
Наступний етап - планування нової стратегії розвитку міста. 

??“Дуже багато людей відгукнулося. Це говорить про те, що для кожного з нас важливо бути причетним до розбудови України. Вже сьогодні ви робите величезний внесок у відновленні Київщини, віддаючи свій час та частину енергії”, - зазначив керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора