Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги жителів Білоцерківського району: тимчасово заборонено відвідування лісових масивів на всій території Київської області!

Дата: 20.03.2022 14:47
Кількість переглядів: 591

Фото без описуДо уваги жителів Білоцерківського району: тимчасово заборонено відвідування лісових масивів на всій території Київської області!

Білоцерківська районна військова адміністрація доводить до відома жителів та тимчасово переміщених осіб, які перебувають на території Білоцерківського району, що на виконання протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 19.03.2022 №28 віднині ЗАБОРОНЕНО відвідування лісів населенням і в'їзд до лісів Київської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки.

Заборона не стосується Збройних Сил України, командування видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період воєнного стану.
Заборона діятиме до прийняття відповідного рішення про її відміну.
Прохання до всіх мешканців Білоцерківщини з розумінням сприйняти ситуацію і неухильно виконувати зазначене рішення, викликане вимогами воєнного часу. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора