Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

У Білоцерківській громаді запрацював штаб гуманітарної допомоги

Дата: 05.03.2022 15:02
Кількість переглядів: 327

У Білоцерківській громаді запрацював волонтерський гуманітарний штаб при районній державний військовій адміністрації для надання допомоги частинам і підрозділам ЗСУ, а також органам місцевого самоврядування і територіальної оборони.

З огляду на дефіцит продовольства, медикаментів та речей першої необхідності, зокрема дитячого харчування, штаб здійснює волонтерську діяльність не тільки в Київській області, а й за її межами. Окрім цього надається допомога службам охорони, управлінням поліції, госпіталям та дитячим будинкам, громадам білоцерківського району та Київської області, а за потреби по всій Україні. Допомога волонтерському руху надходить від бізнесменів, небайдужих громадян, а також з різних країн європи.

Гуманітарний штаб був створений секретарем міської ради Дмитром Киришуном, згідно розпорядження голови БЦ РДА Людмили Мерзлюк у перші дні російської агресії проти України і вже понад тиждень працює у посиленому режимі. За цей час вдалося скоординувати дії бажаючих надати допомогу, з’ясувати потреби і налагодити отримання та доставку усього необхідного тим, хто цього потребує. У першу чергу допомога доправляється у ті міста Київської області, які найбільше постраждали від військових дій.

Ольга Нагорна, координатор гуманітарного штабу:

Наш гуманітарний штаб надає посилену допомогу на ті об’єкти, які потребують особливої уваги та підтримки. Це Гостомель, Буча, Білогородка, Ірпінь, Київ, Бориспіль та інші. Далі ми плануємо відправляти гуманітарну допомогу в Харків. Тобто ми приймаємо гуманітарну допомогу від усіх і надаємо її усім тим, хто її потребує.

За тиждень роботи штабу волонтери вже сформували так звану базу, до якої увійшли підприємці, аграрії, представники фармацевтичної та медичної сфери. На разі на складах є все: борошно, масло, картопля, цукор, крупи, дитяче харчування, консервації, олія, тощо. Втім, вагомою проблемою для населення є перебої в роботі аптек та нестача ліків. Волонтери по можливості допомагають з наявними на складі медпрепаратами, а також формують списки необхідних ліків, з якими звертаються до компаній-постачальників, а в разі відсутності тих чи інших препаратів в Україні – до інших країн з проханням доставити ці препарати в Україну.

Як зазначає відповідальна особа по штабу Тетяна Однорог  у допомозі не відмовляють нікому. Що ж стосується безпосередньо жителів Білоцерківської громади, то їх потреби фіксуються та за першої можливості організовується доставка за місцем призначення.

Голова штабу Дмитро Киришун зазначає:

До нас може звернутися по допомогу людина з будь-якої вулиці, району чи масиву міста. Ми зафіксуємо її номер та власним транспортом доставимо допомогу. В першу чергу прагнемо допомогти хворим, мало мобільним та літнім людям, які найбільше цього потребують.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора