Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Обговорили бюджетні питання

Дата: 26.01.2022 10:52
Кількість переглядів: 310

Фото без описуЗаступники голови районної ради Анатолій Чичикало та Володимир Федорчук нинішній тиждень розпочали із робочої наради, на якій зустрілися із начальником управління фінансів Білоцерківської райдержадміністрації Світланою Єйсмонт для детального опрацювання питань, які виносяться на розгляд чергової сесії районної ради. А їх на порядок денний винесено чимало.

Посадовці обговорили важливі питання життєдіяльності району та шляхи їх вирішення. А це і питання щодо прогнозу районного бюджету на 2022-2024 роки, й проект районного бюджету на 2022 рік, який у минулому році так і не прийняли депутати. Також обговорили питання щодо заслуховування звітів місцевих програм та перелік програм, які вкрай необхідно прийняти та щодо  фінансування для їх реалізації.

Рік, що минув, видався напруженим і в той же час продуктивним. Збереження стабільності в районі, налагодження взаємодії між виконавчою владою, представниками громадськості та органами місцевого самоврядування, вирішення соціальних проблем та підвищення добробуту кожного жителя Білоцерківського району – саме ці питання є пріоритетними в діяльності керівництва районної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора