Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у церемонії відкриття ресторану Всесвітньої мережі «McDonald’s»

Дата: 03.12.2021 14:34
Кількість переглядів: 305

Фото без описуГолова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у церемонії відкриття ресторану Всесвітньої мережі «McDonald’s» по вул. Леваневського, що у Білій Церкві.

Відкриття у Білій Церкві закладу Компанією «McDonald's» є підтвердженням того, що наше місто розвивається, є конкурентоспроможним, має високу спроможність громади розраховуватися за своїми зобов'язаннями та високу інвестиційну привабливість, оскільки компанія інвестує та розвиває свою мережу саме у таких регіонах.

Під час заходу менеджером з виробництва Юрієм Косом для гостей було організовано онлайн екскурсію кухнею, де було показано усі процеси виготовлення бургерів, картоплі, морозива, кави та ін.

Цікаво, що молочну основу, з якої у ресторанах McDonald’s готують морозиво та шейки, виробляють за найсучаснішими технологіями – на Білоцерківському молочному комбінаті (флагман компанії ТЕРРА ФУД).

Компанія створила більше 85 робочих місць для працівників щойно відкритого закладу.

У заході також взяли участь: міський голова Геннадій Дикий, секретар міської ради Дмитро Киришун, заступники міського голови Юрій Савчук та Катерина Возненко, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк,  журналісти місцевих ЗМІ.Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора