Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у нараді з головами районних рад Київської області

Дата: 22.09.2023 12:57
Кількість переглядів: 138

Фото без опису21 вересня голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський взяв участь у нараді з головами районних рад Київської області, яку провів в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський. 
На нараді присутні обговорили низку питань, основним предметом зустрічі якої стало удосконалення напрямів взаємодії та співпраці з очільниками громад. 
Також проговорили участь районних та обласних рад у З’їзді Української асоціації районних та обласних рад, що планується 28 вересня. 
Ще одним питанням стало формування складу Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння Звання «Почесний житель Київської області».
Під час наради голови райрад окреслили стан справ та проблем, з якими вони щоденно стикаються на місцях.
Василь Зеленський:

-В країні війна. Ми, як ніколи, маємо усі питання вирішувати спільно та надавати належну допомогу тим, хто її найбільше потребує. В зоні відповідальності  керівництва серед низки інших питань є і належна підготовка укриттів у всіх населених пунктах району, а особливо - в закладах освіти, оскільки це є запорукою безпечного початку нового навчального року. Спільно обговорюємо стан підготовки бюджетних установ та підприємств теплокомуненерго до прийдешнього опалювального сезону, та й взагалі на порядку денному хід реалізації комплексу заходів, спрямованих на забезпечення належної підготовки в осінньо-зимовий період…


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора