Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Звернення голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського до жителів району

Дата: 14.11.2022 08:15
Кількість переглядів: 101

Фото без описуШановні жителі Білоцерківського району! Розпочався 264-й день героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню.

Радіємо звільненню кожного населеного пункту нашої країни. І як ніхто розуміємо, наскільки важлива підтримка щойно звільнених регіонів.

Захист населення і належна підготовка до зими. Ці питання перебувають у полі зору керівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

На території нашого району перебуває велика кількість переселенців. Нам необхідно приділити їм увагу, по - можливості залучати працездатне населення з категорії ВПО до суспільно корисних робіт  в громадах Білоцерківського району.

Загалом ситуація у Білоцерківському районі контрольована.

Ми з вами повинні усвідомлювати, що загарбник цілеспрямовано нищить нашу енергосистему. Хоче залишити нас без світла, води та тепла. Він намагається нас деморалізувати. Так, ми з вами вже зіткнулися із проблемами електропостачання. Ми вимушені застосувати стабілізаційні відключення по району та налагоджувати пошкодження.

Ми готові до будь-яких надзвичайних ситуацій. У кожній громаді облаштовуються пункти обігріву на випадок можливого відключення електроенергії або опалення.

Дякую кожному підприємству, представнику бізнесу, який продовжує працювати в цих складних умовах. Ви  підтримуєте економіку.

Підтримуйте один одного в тяжкі хвилини. Зберігайте спокій. 

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Пам'ятайте про свою безпеку та безпеку рідних. Будьте уважними та відповідальними. На жаль, небезпека поряд.

Перемога буде за нами. Все буде Україна.

Голова Білоцерківської  районної ради Василь Зеленський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора