Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Президент України Володимир Зеленський провів нараду, під час якої розглянули план післявоєнного відновлення та розвитку країни

Дата: 18.04.2022 15:12
Кількість переглядів: 111

Фото без описуУ заході взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, заступники керівника Офісу Глави держави, члени уряду, керівництво парламентської більшості та профільних комітетів Верховної Ради України.

Як проінформував Денис Шмигаль, план післявоєнного відновлення складається з декількох частин, до його розробки долучилися міжнародні аудиторські компанії, українські аналітичні центри, парламентські комітети та міністерства.

“Обов’язково відбудуємо та відновимо Україну. На нових принципах із використанням усіх доступних ресурсів і можливостей. Маємо чіткий план, до розробки якого долучилися міжнародні аудиторські компанії, українські аналітичні центри, парламентські комітети та міністерства”, – повідомив Глава держави Володимир Зеленський. 

План передбачає відновлення України на нових принципах з використанням усіх доступних ресурсів і можливостей. Зокрема, заплановано покриття матеріальних збитків, завданих війною, відновлення зруйнованих інфраструктурних потужностей та структурна модернізація української економіки.

Особливу увагу під час наради акцентували на проведенні низки важливих економічних реформ.

Також учасники зустрічі обговорили перебіг європейської інтеграції та отримання Україною статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу.

Нагадаємо, Уряд виділив перший мільярд гривень на відбудову звільнених від окупантів областей. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора