Білоцерківська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

"Все ще доводиться витискати необхідні рішення" - Зеленський про постачання необхідної для України зброї

Дата: 12.04.2022 09:01
Кількість переглядів: 148

Фото без опису"І це – відповідальність і тих, хто досі тримає необхідну Україні зброю на складах. Відповідальність, яка назавжди залишиться в історії", - підкреслив Зеленський.

Ключове завдання як сьогодні, так і кожного дня в цей час – це конкретні оборонні заходи. 

Про це у черговому відеозверненні проти ночі 12 квітня заявив український президент Володимир Зеленський. 

"Це конкретне посилення наших можливостей відбивати будь-які атаки російських військ. Займаюся цим майже цілодобово. Впевнений, люди це також бачать. Як бачать і те, що військово-технічні можливості ворога все ще вельми високі. Так, українці незрівнянно сміливіші. Наші Збройні Сили б?ють окупантів недоступною для російських військових мудрістю та продуманою тактикою", - зауважив український президент. 

"Але якщо говорити про необхідну зброю, ми все ще залежимо від постачання, від наших партнерів.
На жаль, ми не отримуємо стільки, скільки необхідно, щоб швидше закінчити цю війну. Щоб повністю знищити ворога на нашій землі. І щоб виконати ті завдання, які для кожної нашої людини є очевидними. Зокрема, щоб деблокувати Маріуполь", - пояснив глава української держави. 

"Якби ми отримали літаки й достатню кількість важкої бронетехніки, необхідну артилерію, ми б могли це зробити. Але...Все ще доводиться про це домовлятися. Все ще доводиться переконувати. Все ще доводиться витискати необхідні рішення. Впевнений, що ми отримаємо майже все, чого потребуємо. Але втрачається не тільки час. Втрачаються життя українців. Життя, які вже не повернути", - додав лідер української нації. 

"І це – відповідальність і тих, хто досі тримає необхідну Україні зброю на складах. Відповідальність, яка назавжди залишиться в історії. Як залишиться в історії й наша вдячність. Вдячність тим державам і тим політикам, які реально допомогли. Які не зволікали. Які не торгувалися, коли від допомоги залежало життя", - резюмував Зеленський. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора